• شاکویوتراپی

  شاکویوتراپی

  شاکویوتراپی

  شاکویوتراپی

   

  یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های موثر بر سلولیت شاک ویو از نوع اسمارت ویو است که در حال حاضر بهترین شاک ویو مربوط به شرکت زیمر المان است که دارای تمام استانداردهای روز اروپا و امریکاست و گروه تخصصی درمانی ما با در اختیار داشتن این دستگاه با اطمینان زیاد از نظر عدم وجود عوارض به ارائه خدمات با استاندارد جهانی به مشتریان ارزشمند خود می کند.

  از دیدگاه علم پزشکی به تجمع چربیهای غیر طبیعی در زیر پوست سلولیت گفته میشود. این چربیها به صورت گلوله یا برجستگیهای کوچک در زیر پوست تظاهر کرده و اغلب نمای پوست را شبیه پوست پرتقال میکنند. اختلال درخونرسانی، چربی سازی، ضعف بافت همبند، احتقان لنفاتیکی و عدم تعادل هورمونی از علل بروز این عارضه هستند.سلولیت، که در افراد با وزن طبیعی هم دیده میشود بیشتر در خانمها و بخصوص با تجمع در قسمت های ران و باسن تظاهر میابد که بعضا بر اثر قشار آوردن بر نواحی مبتلا دردناک هستند. این عارضه برخلاف چربیهای ناشی از چاقی عمومی بدن، به درمان با رژیم غذائی کم کالری پاسخ نمیدهد .

  هرچند روشهای متعددی برای درمان سلولیت وجود دارد، اما اغلب آنها، که از طریق دستگاههای ماساژ و یا برخی کرمهای موضعی توصیه میشوند، اثر چشمگیری در بهبودی ظاهری مبتلایان ندارند، مراحل سلولیت عبارتند از :
  مرحله صفر : سلولیت دیده نمیشود، فقط با چین دادن به پوست لمس میشود.
  مرحله ۱ : سلولیت در حالت عادی دیده نمیشود، فقط با چین دادن به پوست، نمای پوست پرتقالی ظاهر میشود.
  مرحله ۲ : سلولیت در حالت ایستاده دیده میشود ولی در حالت خوابیده قابل رویت نیست.
  مرحله ۳ : سلولیت در حالت ایستاده و خوابیده قابل رویت است.

  این عارضه در ۹۰% موارد در خانمها دیده میشود و میتواند زیانهای جسمی و روانی متعددی را در پی داشته باشد، از جمله :
  کاهش اعتماد به نفس. ترس از مورد تمسخر قرار گرفتن. تاثیرات نامطلوب بر روابط جنسی. پرهیز یا کاهش لذت از موقعیتهای خاص. اضطراب دائم برای پوشانیدن محل سلولیت. زمان و هزینه صرف شده برای درمانهای غیر موثر.

  اما جدیدترین تکنولوژی روز دنیا که برای درمان سلولیت عمقی و سطحی موجوداست دستگاه شاک ویو هست که با امواج مغناطیسی و ضربه همزمان سلولیت های شما را از بین می برد. تعداد جلسات کار با دستگاه حداقل ۱۰تا۱۵ جلسه می باشد.

  پاسخی بنویسید ←

کلینیک لاغری

مشاوره فوری