• لاغری موضعی با لیپوسونیکس (هایفو بدن،‌لیپو شیپ)

  از بروزترین دستگاه لاغری موضعی دستگاه لاغری لیپوسونیکس هست که با بهره گیری از فناوری امواج اولتراسوند و تابش این امواج به عمق یک سانتی متری از سطح پوست بافت چربی را میسوزاند.

  لاغری موضعی هایفو بدن

  لیپوسونیکس یک درمان بی خطر است که هفت برابر قوی تر از نسل های پیشین دستگاه های لاغری کویتیشن و …. میباشد
  تعداد جلسات درمان با این روش بین یک تا حداکثر سه جلسه میباشد.
  لازم به ذکر است که این دستگاه هیچ محدودیت استفاده ندارد و برای تمامی نقاط بدن میتوان برای لاغری استفاده نمود.
  لیپوسونیکس دستگاهی لاغری موضعی است که گواهی تـایـیـد سـازمـان FDA را دریـافـت کـرده اسـت. ایـن سیستم به ‌طور تخصصی در جراحی‌های زیبایی بــرای کــاهــش چــربــی‌هــای نـاحیـه کمـری بـه‌کـار می‌رود.
  لیپوسونیکس با امواج صوتی با شدت بالا باعث از بین رفتن بافت چربی زیر پوست میشود و یک روش غیر تهاجمی محسوب میشود.
  این سیستم با وجود از بین بردن و سایش چربی‌ها، بـافـت‌های پوستی را آسـیـب نمـی‌رسـانـد. این دستگاه با تمرکز بر بافت چربی باعث شکستگی چربی میشود. چربی شکسته شده توسط لیپوسونیکس از بافت چربی به کـبـد مـنـتـقـل مـی‌کـنـنـد. در آنـجـا، لـیپیدها با روش بـیـوشـیـمـیایی عادی بدن پردازش می‌شود. بافت آسـیـب دیـده در ناحیه مورد درمان در طول چند هفته، مجددا ترمیم میشود.
  لیپوشیپ هم نام دستگاهی است که بر اساس همین مکانیسم کار میکند و برای چربی شکنی کاربرد دارد. میزان اثر پذیری دستگاه های لاغری به عواملی مانند سن جنس نوع چربی میزان فعالیت و رژیم غذایی فرد بستگی دارد.

  نتایج و مزایای لیپوسونیکس

  لیپوسونیکس یک جایگزین برای کاهش وزن نیست اما به طور متوسط با استفاده از این دستگاه میتوان باعث کاهش ۴ تا ۶ سانتی چربی اطراف پهلوها و شکم ‌شد. این درمان به مدت یک ساعت طول می‌کشد و بیشتر افراد می‌توانند فعالیت‌های روزانه را فورا از سر بگیرند. کبودی در ناحیه کار شده با لیپوسونیکس ممکن است ازدو روز پس از درمان ظاهر شود و پس از ۲ هفته از بین می‌رود. ۸ تا ۱۲ هفته بهترین زمانی است که بیشترین نتایج برای اغلب افراد قابل مشاهده است.درمان بیشتر با لیپوسونیکس ممکن است پس از ۳ ماه برای کاهش چربی مورد نیاز باشد
  پاسخی بنویسید ←

کلینیک لاغری

مشاوره فوری