• لاغری با دستگاه

  لاغری با دستگاه

  لاغری با دستگاه

  لاغری با دستگاه پیشرفته ترین ، امن ترین و در عین حال کاربردی ترین راه های لاغری سریع و فرمدهی بدن می باشد.

  لاغری موضعی با دستگاه هیچ گونه عوارض برای بدن و بافت ایجاد نمی کند ( در صورتی که اینکار توسط متخصصین انجام شود) . ابتدا بنابه نوع بافت چربی متخصص تشخیص می دهد که از کدام دستگاه لاغری استفاده کند. سپس ژل لاغری موضعی را روی بدن مالیده و دستگاه را روی بافت حرکت می دهند. این گونه با ایجاد امواج بافت چربی را نابود کرده و از طریق کبد ، کلیه و سیستم لنفاوی بدن آن را از بدن خارج می کند.

  در بعضی موارد رژیم غذایی را به دوره لاغری با دستگاه اضافه می کنند تا این فرآیند باعث لاغری سریع و کاهش سایز سریع شود.

  لاغری با دستگاه

  LLLT لیزر لاغری

  سرعت انتقال اسیدهای چرب و پاک نشدن آنها ازدرمان خون سریع و حدود ۲.۵ ۱.۵ دقیقه است . ترکیب اسیدهای چرب با اکسیژن و سوختن آنها انرژی تولید میکند پس از آزاد شدن اسیدهای چرب از سلولهای چربی می تواند به عنوان سوخت وانرژی بدن مورد توجه قرارگیرد . آخرین مقصد اسیدهای چرب میتوکندری های سلول هایی است که به انرژی نیاز نیاز دارند. – آنچه این سیستم را منحصر به فرد کرده وجود قسمت محرک سیستم لنفاوی است که در نتیجه و اثربخشی درمان فوق العاده مهم است ، مزیت مهم این دستگاه لاغری لیفت همزمان پوست با لیزر کردن چربی است . این سیستم چون انرژی لیزر کمتر از لیزرهای است که برای سایر موارد مانند رفع موهای زائد ، جراجیهای چشم ، درمان عروق و …. به کار میرو د آ نرا لیزر کم توان می نامند. این دستگاه جزو لیزرهای کم توان میباشد که دارایFDA ,CE , Health Canada , sante Canada می باشد.

  این دستگاه لاغری را می توان برای غبغب ، پشت ، بازو ، شکم ، ران ، باسن ، قفسه سینه و غیره استفاده کرد. از آنجایی که می توان سیستم را برای نواحی که چربی دارند مستقیما استفاده کرد نتیجه به صورت محسوس توسط بیمار مشاهده می گردد.و بعداز انجام هر جلسه درمان با این لیزر باید فعالیت بدنی را افزایش داد. – عوارض جانبی :
  این دستگاه هیچگونه عوارض جانبی ندارد . باید از تابش نور آن به چشم جلوگیری کرد.
  منع استفاده :
  زمانی که ضایعه بدخیمی وجود داشته باشد.
  در مواردی چون حاملگی ، صرع،اختلالات غده تیروئید ، ، سرطان ، بیماریهای قلبی و آریتمی و یا وجودpacemaker ، توصیه نمی گردد.

  لاغری با دستگاه

  ShockWave شاکویوتراپی

  در دستگاه لاغری یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های موثر بر سلولیت شاک ویو از نوع اسمارت ویو است که در حال حاضر بهترین شاک ویو مربوط به شرکت زیمر المان است که دارای تمام استانداردهای روز اروپا و امریکاست و گروه تخصصی درمانی ما با در اختیار داشتن این دستگاه با اطمینان زیاد از نظر عدم وجود عوارض به ارائه خدمات با استاندارد جهانی به مشتریان ارزشمند خود می کند.

  از دیدگاه علم پزشکی به تجمع چربیهای غیر طبیعی در زیر پوست سلولیت گفته میشود. این چربیها به صورت گلوله یا برجستگیهای کوچک در زیر پوست تظاهر کرده و اغلب نمای پوست را شبیه پوست پرتقال میکنند. اختلال درخونرسانی، چربی سازی، ضعف بافت همبند، احتقان لنفاتیکی و عدم تعادل هورمونی از علل بروز این عارضه هستند.سلولیت، که در افراد با وزن طبیعی هم دیده میشود بیشتر در خانمها و بخصوص با تجمع در قسمت های ران و باسن تظاهر میابد که بعضا بر اثر قشار آوردن بر نواحی مبتلا دردناک هستند. این عارضه برخلاف چربیهای ناشی از چاقی عمومی بدن، به درمان با رژیم غذائی کم کالری پاسخ نمیدهد .

  هرچند روشهای متعددی برای درمان سلولیت وجود دارد، اما اغلب آنها، که از طریق دستگاههای ماساژ و یا برخی کرمهای موضعی توصیه میشوند، اثر چشمگیری در بهبودی ظاهری مبتلایان ندارند، مراحل سلولیت عبارتند از :
  مرحله صفر : سلولیت دیده نمیشود، فقط با چین دادن به پوست لمس میشود.
  مرحله ۱ : سلولیت در حالت عادی دیده نمیشود، فقط با چین دادن به پوست، نمای پوست پرتقالی ظاهر میشود.
  مرحله ۲ : سلولیت در حالت ایستاده دیده میشود ولی در حالت خوابیده قابل رویت نیست.
  مرحله ۳ : سلولیت در حالت ایستاده و خوابیده قابل رویت است.

  این عارضه در ۹۰% موارد در خانمها دیده میشود و میتواند زیانهای جسمی و روانی متعددی را در پی داشته باشد، از جمله :
  کاهش اعتماد به نفس. ترس از مورد تمسخر قرار گرفتن. تاثیرات نامطلوب بر روابط جنسی. پرهیز یا کاهش لذت از موقعیتهای خاص. اضطراب دائم برای پوشانیدن محل سلولیت. زمان و هزینه صرف شده برای درمانهای غیر موثر.

  اما جدیدترین تکنولوژی روز دنیا که برای درمان سلولیت عمقی و سطحی موجوداست دستگاه شاک ویو هست که با امواج مغناطیسی و ضربه همزمان سلولیت های شما را از بین می برد. تعداد جلسات کار با دستگاه حداقل ۱۰تا۱۵ جلسه می باشد.

  لاغری با دستگاه

  لیپوسونیکس

  دستگاه لاغری لیپوسونیکس اولین دستگاه لاغری جهان میباشد که میتواند بصورت کاملا غیر تهاجمی و بدون حتی کوچکترین برشی به عمق ۱۰ میلیمتری از سطح پوست نفوذ کند و بافت چربی را با اصابت مستقیم امواج اولتراسوند هدف قرار دهد. قدرت امواج اولتراسوند هفت برابر قویتر از نسل های پیشین دستگاه کویتیشن میباشد. لازم به ذکر است که این قدرت بالا خوشبختانه توانسته است تعداد درمان لاغری را از بیست جلسه (روش کویتیشن) به چهار جلسه کاهش دهد. این کاهش تعداد جلسات درمان باعث شده است تا رضایت هر دو طرف یعنی هم پزشکان و هم بیماران رو فراهم سازد. لیپوشیپ یک درمان بی خطر است که چربی های شکم ، ران ، ساق پا،بازو ، پهلوها ، باسن و پشت بدن را کاهش می دهد . به عبارت دیگر هیچ محدودیتی برای انجام لاغری بر روی بیماران وجود ندارد و تمامی نقاط بدن را میتوانید بااین روش لاغر کنید.در طی درمان امواج فراصوتِ یا همان امواج پرقدرت اولتراسوندبه طور متمرکز به بافت چربی مورد نظر ارسال می گردد و دما در بافت به حدود ۶۵ تا ۷۵ درجه سانتی گراد می رسد و از آنجا که دمای بالای ۵۶ درجه باعث ایجاد سمّیت گرمایی یا در واقع متلاشی کردن بافت چربی در محل می گردد، نکروز موضعی انعقادی در بافت رخ می دهد که خود باعث مرگ سلول چربی بازگشت ناپذیر و آزاد شدن چربی از این سلول ها می گردد؛ سپس چربی های از بین رفته بوسیله سیستم لنفاتیک منتقل می گردند و مقداری ازآنها در کبد متابولیزه می شوند و مقداری هم از طریق کلیه (ادرار)دفع میشوند.
  خوشبختانه در فناوری لیپوسونیکس امواج اولتراسوند هم قدرت بالاتری را دارند و بصورت کاملا مترکز به عمق یک سانتی متری از سطح پوست فوکوس کرده و در نهایت در پروسه ی درمان تاثیر شگرفی به همراه دارد

  لاغری با دستگاه

  کربوکسی تراپی

  کربوکسی تراپی یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه با لاغری با دستگاه می باشد

  شایع ترین موارد استفاده کربوکسی تراپی عبارتند از :
  کاهش سلولیت
  کاهش موضعی چربی با یا بدون لیپوساکشن
  مکمل درمان لیپو ساکشن برای صاف کردن ناهمواری های پوست
  آلوپسی
  بیماری های عروقی مرتبط با دیابت
  زخم های پوستی
  پارگی پوست( استرچ مارک)
  جای جوش و افتادگی پوست (بازوها، قفسه سینه، …)
  درمان چین و چروک
  چند جلسه کربوکسی تراپی لازم است ؟
  تعداد جلسات متفاوت و با نوع درمان متفاوت است . برای کاهش چربی موضعی به طور معمول ۸ تا ۱۰ جلسه نیاز است. فاصله بین جلسات هر یک هفته می باشد. به منظور تثبیت نتایج درمانی برای چند سال ،سالی یک نوبت درمان تکرار می شود. برای درمان سلولیت تا ۱۰ جلسه به فاصله یک تا دو هفته درمان انجام می شود. همراهی با ماساژ و کاپینگ گرم به درمان این ضایعات کمک بیشتری می نماید. برای درمان استرچ مارک و چین و چروک پوست ۸ تا ۱۲ جلسه مورد احتیاج است که به فاصله یک هفته انجام می شود.

  لاغری با دستگاه

  کرایولیپولیز

  کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی حذف چربی های موضعی از طریق انجماد سلولهای چربی است که دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا ، تاییدیه اتحدیه اروپا، و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران است
  در این روش ، دستگاه، موضع مورد نظر را مکش کرده و از طرفین به آن سرما وارد میکند . غشای دور سلولهای چربی که دارای میزان قابل توجهی آب است در اثر سرما فریز شده و سلولهای چربی متلاشی و از بین می رود.
  بازگشت در این روش به دلیل اینکه سلول چربی از بین رفته است ، نسبت به تمامی روشهای غیر تهاجمی دیگر بسیار کمتر بوده و عوارضی نیز برای فرد ایجاد نمیکند
  روش کرایولیپولیز در این مرکز توسط نسل جدید دستگاه های کرایولیپولیز انجام میشود که با توجه به تفاوتهای محسوسی که با سایر دستگاه ها دارد، در میزان جوابدهی ، رضایت زیادی را جلب کرده است.

  لاغری با دستگاه

  مزوتراپی

  مزوتراپی دستگاه لاغری نمی باشد بلکه یک روش غیر جراحی در زیبایی است که کاربرد های مختلفی دارد و از جمله این کاربرد ها می توان به درمان سلولیت ، فرم دهی بدن ، لاغری موضعی ، جوانسازی پوست و روشن شدن پوست و رفع غبغب اشاره نمود . مزوتراپی اولین بار در فراسنه در سال ۱۹۵۲ توسط دکتر میشل پیستور توسعه یافت و امروزه طرفداران بیشماری یافته است . این روش در بدو تولد بیشتر در درمان بیماری های عفونی ، مشکلات گردش خون و آسیب های ورزشی استفاده می شد و شامل تزریق های ظریف در نقاط خاص در لایه مزودرم که در برگیرنده چربی و بافت همبندی زیرین پوست می باشد بوده است . فرضیه بنیادین مزوتراپی این بوده است که زمانی که تزریق های مکرر با حجم کم در لایه مزودرم صورت پذیرد ، بافت چربی آب شده و به فرم دهی موضعی فرد کمک می کند . از سال ۱۹۵۲ تاکنون بیش از ۱۵ هزار دکتر در فرانسه و آمریکا به استفاده از این روش پرداخته اند .

  نتایج درخشان مزوتراپی :

  دکتر ماریون شپیرو ، یک پزشک قدیمی اورژانس که هم اکنون مسوول انجمن مزوتراپی در نیویورک سیتی است می گوید : در یک سال اول انجام مزوتراپی ، بیش از ۱۵۰ بیمار را در هفته ویزیت و مزوتراپی نموده ام و اگرچه ممکن است مزوتراپی در ۵ درصد افراد جواب ندهد ، در بیش از ۹۵ درصد افراد پاسخ خوبی خواهد داد . بیماران من جهت درمان سلولیت موضعی ، کاهش وزن و فرم دهی موضعی و یا حتی کاهش وزن کلی به من مراجعه می کنند . شپیرو می گوید این ترکیبات بیشتر شامل انواع ویتامین ها با دوز های درمانی ، آمینوفیلین ، کافئین ، ال کارنیتین و .. هستند . اگرچه سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز مروتراپی و دارو های مزوتراپی را تایید نکرده است ولی همه این داروها در کاربرد های موضعی اصلی خود تایید سازمان غذا و داروی آمریکا را دارند . با توجه به خطرات بسیار کمتر این روش نسبت در بسیاری از موارد پزشکان و نیز بیماران این روش را در اولویت قرار می دهند . بنابر این بهترین روش لاغری موضعی لیپوساکشن است و در عوض ، ایمن ترین و کم عارضه ترین روش لاغری موضعی مزوتراپی لاغری است

  کوتیشن

  کویتیشن اولتراسوند لاغری یک نوع از دستگاه لاغری که عمل‌های نسبتاً جدید زیبایی است که در آن برای تبدیل سلول‌های چربی به مایع از تکنولوژی پیشرفته بهره گرفته می‌شود، مایع به دست آمده نیز به طور طبیعی از بدن دفع می‌شود. هر جلسه کویتیشن لاغری معمولاً ۲۵ تا ۳۰ دقیقه زمان می‌برد و طی آن یک ناحیه از بدن درمان می‌شود. ۷۲ ساعت باید بین هر دو جلسه کویتیشن فاصله باشد تا بدن بتواند چربی را دفع کند. توصیه می‌شود حداقل ۶ تا ۱۰ جلسه کویتیشن انجام شود.

  ناحیه‌های قابل درمان با کویتیشن

  ناحیه‌های دارای چربی موضعی که در برابر ورزش و رژیم غذایی لاغری مقاوم است، برای مثال بخش‌های زیر با کویتیشن قابل درمان است:ران شکم بازوها باسن سازو کار عملکرد کویتیشن اولتراسوند

  دستگاه کویتیشن از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تخریب دیواره‌های سلول‌های چربی استفاده می‌کند. محتویات سلول‌ها پس از تخریب دیواره به بیرون و فضاهای مایع بدن ترشح می‌کند. دستگاه لنفاوی از این مرحله به بعد کار را به عهده می‌گیرد و مواد زائد را جمع می‌کند. گردش مواد زائد در بدن به طور کامل انجام می‌شود تا کبد فرایند لازم را بر روی آن انجام دهد و در نهایت با عرق، ادرار و مدفوع از بدن دفع شود. نتایج کویتیشن آنی است، البته تکمیل فرایند و مشاهده نتیجه نهایی چند روز زمان می‌برد.

  متقاضیان کویتیشن

  افراد سالم با اضافه وزن متوسط که تمایل به کاهش وزن ۲.۵ تا ۵۰ کیلوگرم دارند، بهترین متقاضیان لاغری با کویتیشن محسوب می‌شوند. انجام کویتیشن در دوران بارداری، شیردهی، مصرف داروهای ضدانعقاد خون، وجود دستگاه ضربان‌ساز قلب یا ایمپلنت‌های فلزی در بدن، سابقه ایجاد کلوئید یا گوشت اضافه، به تازگی جراحی انجام دادن یا ابتلا به بیماری‌هایی چون دیابت، ناراحتی قلبی، سرطان یا تومور، صرع، فشار خون بالا یا پایین، هموفیلی، ترومبوز، التهاب وریدها، سل، بیماری‌های عفونی، نقص‌های سیستم ایمنی یا سیستم لنفاوی توصیه نمی‌شود. چنانچه از ایمنی انجام کویتیشن به هر دلیلی مطمئن نیستید، حتماً پیش از درمان با پزشک مشورت کنید.

  آمادگی پیش از درمان

  از یک هفته قبل از عمل هر روز ۱.۵ تا ۲ لیتر آب بنوشید. ناحیه مورد نظر را هر روز و هر شب مرطوب کنید. آب رسانی ناحیه تحت درمان درصد موفقیت کویتیشن را بالا می‌برد. ورزش‌هایی مانند پیاده‌روی یا دیگر فعالیت‌های ایروبیک باید به طور منظم انجام شود تا بدن بتواند مایع به دست آمده از تجزیه چربی را بهتر دفع کند.

  عمل کویتیشن اولتراسوند

  متخصص امواج مافوق صوت، سطح پایین را با استفاده از هندپیس دستگاه لاغری کویتیشن به بدن منتقل می‌کند. این امواج دربردارنده تکانه‌های فشرده کننده ـ گسترده کننده‌ای است که در چرخه‌های با سرعت بالا حرکت می‌کنند. این چرخه رو به عقب و جلو تعداد بی‌شماری از حفره‌ها یا حباب‌های ریز را ایجاد می‌کند که به تدریج بزرگتر می‌شوند و در نهایت به هم برخورد می‌کنند و منفجر می‌شوند. با انفجار این حباب‌ها امواج شوکی ایجاد می‌شود که مایع شدن و از بین رفتن بافت‌های چربی را به دنبال دارد، از این فرایند با اصطلاح کویتیشن یاد می‌شود. مایع به دست آمده به سادگی از طریق ادرار یا دستگاه لنفاوی از بدن خارج می‌شود.

  جهت رزرو وقت با ما تماس بگیرید
  سایت موازی کلینیک پریما
  پاسخی بنویسید ←

کلینیک لاغری

مشاوره فوری