• رژیم لاغری

  رژیم لاغری

  رژیم لاغری

  رژیم لاغری در ایران متاسفانه تحمل گرسنگی و سختی را یادآور می شود که امروزه رژیم های نوین اینگونه نمی باشد. رژیم لاغری امروزی به این صورت است که شما اتفاقا به طور کامل باید غذای خود را میل کنید ولی از خوردن یک دسته ی غذایی به طور کامل پرهیز کنید.

  رژی لاغری درست می تواند چربی های بدن شما را بدون از دست دادن عضله کامل از بین برده و عضله را جایگزین چربی کند. برعکس این قضیه یعنی رژیم غذایی بد میتواند منجر به از دست دادن عضله و نگه داشتن چربی شما شود. بهترین راه برای یک رژیم غذایی درست ابتدا آنالیز بدن توسط آنالیزر های حرفه ای ما و سپس نوشتن رژیم مطابق با ساختار بدن شما می باشد. در آنالیز ما با مشاهده ی میزان سلامت تمام نقاط بدن شما میتوانیم یک سیکل سلامتی برای شما درست کرده و شما را به سلامتی بیشتر برسانیم.

  افزایش طول عمر

  رژیم غذایی درست باعث ترمیم سلول های بدن می شود و این امر باعث سلامت کلی بدن، جوانسازی پوست و افزایش طول عمر می شود. توجه داشته باشید که این افزایش صرفا افزایش طول عمر نیست! افزایش طول عمر به صورت سلامت می باشد. همچنین رژیم غذایی متناسب با بدن شما میتواند باعث براقی پوست و جوانسازی پوست شما گردد.

  کاهش سایز

  کاهش سایز چشم گیر هنگام رژیم لاغری یکی از ویژگی های چشم گیر می باشد. به صورتی که بسیاری از مراجعه کنندگان ما در صورت رعایت رژیم غذایی خود در اولین جلسه خود کاهش سایز چشم گیری را مشاهده می کنند. در نظر داشته باشید برای لاغری سریع میتوان آن رژیم غذایی را همراه با دستگاه های لاغری باهم مورد استفاده قرار داد که در رسیدن به شیپ و اندام مورد نظرتان تسریع می بخشد.

  لاغری شکم و پهلو | لاغری بازو

  رژیم لاغری به طور یکنواخت باعث لاغری در همه نقاط بدن می شود. رژیم لاغری در عین حال که باید همه ی جای بدن را به صورت یکنواخت لاغر کند از طرفی نباید باعث به هم ریختن پوست صورت یا لاغری بیش از حد صورت شود. اگر رژیم هایی که تا کنون گرفته اید صورت شما را بهم ریخته و این باعث نارضایتی شما بوده است حتما رژیم متناسب با بدنتان نبوده است.

   

  رژیم لاغری

  برای اطلاعات بیشتر به تلگرام ما

  یا تماس با ما مراجعه کنید

  پاسخی بنویسید ←

ارسال یک پاسخ

You must be logged in to post a comment.

کلینیک لاغری

مشاوره فوری