• روش لاغری لیپوسونیکس

  روش لاغری لیپوسونیکس

  روش لاغری لیپوسونیکس

  روش لاغری لیپوسونیکس

  لیپوسونیکس به طور متوسط در هر جلسه باعث کاهش ۴ تا ۵ سانتی اطراف پهلوها و شکم می‌شود

   لیپوسونیکس به روزترین دستگاه لاغری موجود در دنیا میباشد که با بازدهی و اثربخشی ۱۰۰% باعث لاغری چشم گیر در هر جلسه استفاده میشود. این روش کاملا ایمن بوده و بدون هیچگونه عوارض جانبی میباشد. یکی از ویژگی های این دستگاه مناسب بودن آن برای انواع بافت های چربی میباشد. اگر یک لاغری سریع را میخواهید تجربه کنید ما دستگاه لیپوسونیکس پیشنهاد میکنیم. دستگاه لیپوسونیکس فعلا بهترین و بالاترین جایگاه دستگاه های لاغری را برای خود کرده است!

  لیپوسونیکس (Liposonix) دستگاهی است که توسط FDA مورد تأیید قرار گرفته است و برای حذف سلول‌های چربی در اطراف شکم و پهلوها (لاغری موضعی شکم و پهلوها) و در نتیجه کاهش سایز کمر مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این دستگاه بدون عمل جراحی است و همچنین دارای حداقل تروما یا سوختگی برای پوست است. این درمان با استفاده از امواج اولتراسوند با شدت بالا (HIFU) باعث از بین بردن ۱ تا ۲ اینچ (۴-۵ سانتی‌متر) بافت چربی زیر پوستی می‌شود. بنابراین انرژی امواج اولتراسوند سلول‌های چربیِ موردِ هدفِ اطرافِ ناحیه کمری را برای لاغری از بین می‌برد. منبع انرژی مورد استفاده در درمان لیپوسونیکس شبیه به امواج اولتراسوند برای تشخیص بیماری است اما با دقت بیشتر مناطق خاصی را مورد هدف قرار می‌دهد و باعث مختل کردن چربی می‌شود.

  روش لاغری لیپوسونیکس به طور متوسط باعث کاهش ۴ تا ۵ سانتی اطراف پهلوها و شکم می‌شود. این تکنیکِ کاهش چربی هم برای مردان و هم برای زنانی استفاده می‌شود که نیاز به تناسب اندام دارند و این درمان بهترین روش غیرتهاجمی مورد استفاده برای حذف چربی است. برای نتیجه بهتر باید به وزن ایده‌ال نزدیک بود؛ اگر چربی بیش از حد باشد ممکن است دکتر لیپوساکشن غیر تهاجمی را پیشنهاد کند. این درمان به مدت یک ساعت طول می‌کشد و بیشتر افراد می‌توانند فعالیت‌های روزانه را فورا از سر بگیرند. کبودی در ناحیه تحت درمان ممکن است دو روز پس از درمان ظاهر شود اما پس از ۲ هفته از بین می‌رود. برخی از نتایج لیپوسونیکس ممکن است پس از ۱ تا۲ هفته قابل توجه باشند. با توجه به بررسی‌های بیشتر مشخص شده است که ۸ تا ۱۲ هفته بهترین زمانی است که در آن بیشترین نتایج برای اغلب افراد قابل مشاهده است؛ همچنین حداکثر زمانی است که طول می‌کشد تا بدن به طور طبیعی بافت چربی تخریب شده را متابولیزه کند. درمان بیشتر ممکن است پس از ۳ ماه برای کاهش چربی مورد نیاز باشد اما  به توصیه پزشک بستگی دارد.

   

  دستگاه لاغری

  پاسخی بنویسید ←

کلینیک لاغری

مشاوره فوری