• دستگاه لاغری

  دستگاه لاغری

  لاغری سریع با دستگاه لاغری

  دستگاه لاغری سریع ترین روش لاغری موضعی می باشد که بستگی به نوع بافت چربی و نوع پوست شما دارد. دستگاه های لاغری انواع زیادی دارند که ما آن ها را در اینجا جداگانه توضیح داده ایم. خیلی ها به دلیل ترس از جراحی یا تمایل نداشتن به جراحی های غیرضروری مایل اند که به صورت موضعی و غیرتحاجمی به بدن ، سایز و عضلات مورد نظر برسند.

  عوارض دستگاه لاغری این روز ها یکی از بحث های داغ در بین پزشکان و مراجعه کنندان می باشد که امروزه با توجه به پیشرفت دستگاه های پزشکی این دستگاه ها بدون عوارض می توانند کامل باعث از بین رفتن چربی شوند و شما را به بدن عالی برسانند.

  لیپوسونیکس

  لیپوسونیکس پیشرفته ترین، بهترین و امنترین دستگاه لاغری روز می باشد. شما میتوانید با تحقیقات در سایت خود لیپوسونیکس متوجه بازدهی این دستگاه شوید و از طرفی به بدون عوارض بودن آن پی ببرید.

  لیپوسونیکس با امواج اولتراسوند حداقل میتواند ۱۰ ها بار از کویتشن اثرگذار تر باشد و سختی ها و عوارض خیلی دیگر از دستگاه ها را ندارد.

  با لیپوسونیکس راحت به اندان دلخواه خود برسید.

  هزینه دستگاه لاغری بعد از مشاوره و معاینه ی پزشک برآورد می شود. هزینه ی لیپوسونیکس بستگی به میزان چربی در ناحیه و موضع مورد نظر دارد.

  دستگاه لاغری | لیپوسونیکس

  لیزر لاغری

  لیزر لاغری نوعی دیگر از دستگاه های لاغری می باشد که می تواند با قرارگرفتن پلیت ها روی موضع با تابش امواج باعث از بین رفتن چربی و سلولیت می شود در نتیجه باعث کاهش شدید سلولیت ها، کاهش سایز و لیفت آنی می گردد و چربی ها از طریق ادرار و سیستم لنفاوی دفع می شود. لیزر ال ال ال تی (LLLT) بدون هیچگونه عوارض جانبی می باشد.  این دستگاه نسبت به لیپوسونیکس طول درمان بیشتری دارد و پیشنهاد میشود برای افرادی که از سلولیت در هر ناحیه ای از بدن رنج میبرند ترکیبی از لیزر لاغری با دستگاه لیپوسونیکس را استفاده کنند و نتایج معجزه آسای آن را مشاهده کنند و از بدنی بدون سلولیت لذت ببرند.

  دستگاه لاغری | لیزر لاغری

  لیزر لاغری

  کرایولیپولیز

  کرایولیپولیز یکی از دستگاه هایی می باشد که میان عموم مردم دارای محموبیت است. فرآیند این دستگاه با ایجاد دمای ۱۱- درچه (دمای انجماد) به مدت ۷۵ دقیقه و با ایجاد مکش قوی روی بافت میباشد که این امر باعث تخریب سلول چربی و دفع آن طی نهایتا دوماه از طریق کلیه ؛ کبد و سیستم لنفاوی می باشد. این دستگاه برای کلیه ی نواحی بدن به جز بافت سینه ی بانوان و پشت ران مورد استفاده قرار میگیردو نتایج شگفت انگیزی را در پی دارد. توجه بفرمایید دستگاه ۴ بعدی باشد.

  در موارد معدودی این روش میتواند منجر به ایجاد کبودی و درد تا ۴۸ ساعت در موضع گردد. در بانوان باردار و شیرده توصیه نمیگردد.

  کرایولیپولیز

  پاسخی بنویسید ←

ارسال یک پاسخ

You must be logged in to post a comment.

کلینیک لاغری

مشاوره فوری