• جراحی لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک و انتقال چربی

  جراحی لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک و انتقال چربی

  جراحی لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک و انتقال چربی

   

  جراحی لیپوماتیک بهترین و سریع ترین نوع جراحی لاغری می باشد. جراحی لیپوماتیک می تواند هم به صورت بی حسی می باشد. این نشان دهنده ی سادگی عمل لیپوماتیک می باشد. اما تحت هر شرایطی اگر خود فرد تمایل به بیهوشی داشته باشد مانعی ندارد.

  لیپوماتیک چیست؟

  جراحی لیپوماتیک یا همان پیکرتراشی یکی از بهترین جراحی های لاغری و تخلیه چربی می باشد. لیپوماتیک یک راه لاغری سریع برای کسانی که برای لاغر شدن عجله دارند میتوانند با یک بار جراحی کلیه چربی ناحیه های مورد نظر را تخلیه کنند. از لحاظ امن بودن بی خطرترین روش لاغری و جراحی لاغری محسوب می شود.

  لیپوماتیک بدون هیچگونه عوارضی می باشد. و فاکتور هایی قبل از جراحی باید رعایت شود که با آزمایش خون مشخص می شود. 

  لیپوماتیک به گونه است که شما با ایجاد سوراخ های به اندازه ی نوک خودکار روی موضع مورد نظر و ورود کانال ها به داخل بدن کلیه چربی های ناحیه را تخلیه می کند.

  لیپوماتیک به علت آسانی جراحی نیازی به دوره ی نقاهت و استراحت ندارد. و شما بعد از نهایتا دو هفته شما میتوانید حتی ورزش خود را شروع کنید.

  هزینه لیپوماتیک | قیمت لیپوماتیک

  لیپوماتیک به طور قطعی قیمت مشخصی ندارد؛ زیرا که قیمت آن بستگی به میزان تخلیع، نوع بافت شما و درخواست انتقال چربی به دیگر نقاط بدن شما مب یاشد. اما به طور کلی هزینه ی لیپوماتیک از هزینه ی اتاق عمل بیماسرتان، تهیه گن و درصد پزشک تشکیل می شود.

  ترنسفر چربی | انتفال چربی

  خیلی از بانوان لیپوماتیک را بخاطر انتقال چربی تخلیه شده به موضع دلخواهشان انتخاب می کنند، زیرا که در لیپوماتیک چون چربی های تخلیه شده به صورت زنده تخلیه می شوند میتوان آن ها را به کل صورت، سینه و باسن انتقال داد. چربی های تزریق شده ممکن است بعد از ۲ سال ۱۰% آن جذب بدنتان شود. اما به طور کامل جذب نمی شود.

  جراحی لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک و انتقال چربی

  نمونه جراحی لیپوماتیک

  تلگرام مشاور

  جراحی لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک و انتقال چربی

  پاسخی بنویسید ←

ارسال یک پاسخ

You must be logged in to post a comment.

کلینیک لاغری

مشاوره فوری